Base Insulator Block for carburettor WEBER 32/34DRTC on CITROEN
DIMENSION : Total Length : 119 mm / total width : 70mm
center distance between mounting holes : width 50mm / length 93 mm
inner hole dimensionr : diameter 32 and 34 mm